KONST / Litografier / Grafiskt blad 16162047
*
nr 1616 2047
Annika Elisabeth von Hausswolff
(f. 1967), Sverige
Grafiskt blad, Utan titel, 2021. Signerad, numrerad 11/50, daterad 2021. Digitalt collage. Fine art print på matt bomullspapper. Ur "Edition no 7" för Moderna Museets vänner 2021. Bildmått: ca 42x30 cm. Bladets mått: 48x33cm, oramat löst blad i en specialdesignad förpackning
Annika Elisabeth von Hausswolff, svensk fotograf och bildkonstnär född i Göteborg 1967.
Följerätt
Utrop:
6.500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 29 april 2024
kl 19:33:58
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Konstnär/Designer
Annika Elisabeth von Hausswolff
Annika Elisabeth von Hausswolff, svensk fotograf och bildkonstnär född i Göteborg 1967.
Läs mer om Annika Elisabeth von Hausswolff
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: digitalt collage grafiskt blad litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige utan titel
-
5208 Färglitografi
Björn Krestesen (f. 1951), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:53
-
5211 Färglitografi
Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:54
-
5378 Grafiskt blad
efter Pablo Picasso, fredsduva. Bildmått: 26x36 cm..//
Aktuellt bud: 900 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:52
*
Annika Elisabeth von Hausswolff
Annika Elisabeth von Hausswolff, svensk fotograf och bildkonstnär född i Göteborg 1967.
Läs mer om Annika Elisabeth von Hausswolff
nr 1616 2047
Annika Elisabeth von Hausswolff
(f. 1967), Sverige
Grafiskt blad, Utan titel, 2021. Signerad, numrerad 11/50, daterad 2021. Digitalt collage. Fine art print på matt bomullspapper. Ur "Edition no 7" för Moderna Museets vänner 2021. Bildmått: ca 42x30 cm. Bladets mått: 48x33cm, oramat löst blad i en specialdesignad förpackning
Annika Elisabeth von Hausswolff, svensk fotograf och bildkonstnär född i Göteborg 1967.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 6.500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 29 april 2024 |
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Konstnär/Designer
Annika Elisabeth von Hausswolff
Annika Elisabeth von Hausswolff, svensk fotograf och bildkonstnär född i Göteborg 1967.Läs mer om Annika Elisabeth von Hausswolff
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: digitalt collage grafiskt blad litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige utan titel
-
5208 Färglitografi
Björn Krestesen (f. 1951), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:53 -
5211 Färglitografi
Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:54 -
5378 Grafiskt blad
efter Pablo Picasso, fredsduva. Bildmått: 26x36 cm..//
Aktuellt bud: 900 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:52